Přednášky, semináře, work-shopy

Psychický vývoj dítěte

Cyklus přednášek pro rodiče, jak vychovat psychicky zdravého dospělého 

O tom co skutečně naše děti potřebují, často víme jen velmi málo. Doktoři toho vědí hodně o lidském těle, ale která maminka se od nich dozvěděla něco o dětské duši? Nikdo nám nikdy neřekl, že témata týkající se vlastních hranic, vztahů, komunikace, sebevyjádření, sebedůvěry, důvěry ve svět, mají kořeny v období našeho dětství. Dětství je bráno jako obecný pojem a rodiče nevědí, že má fáze, ve kterých dítě prochází vždy určitým důležitým tématem. Přijďte si poslechnout, jaká témata v jakém věku to jsou a co můžeme jako rodiče udělat pro to, aby z našich dětí vyrostli šťastní a vyrovnaní lidé.

Dětství není jedno období, je to souhrn důležitých lekcí, kterými procházíme, a učíme se základní aspekty sebe sama a světa kolem. Podle toho, jak je zvládneme a jak je především okolí schopno reagovat na naše přirozené projevy, vstupujeme do dospělého světa buď připraveni nebo oslabeni. Každý rodič by tohle měl vědět. 

V 5 přednáškách Vám představím naše dětství tak, jak jsem se s ním seznámila já na svých primárních výcvicích, práci s vlastním dětství. Dále čerpám z práce Arthura Janova, Alexandra Lowena, Wilhelma Reicha a z vlastní intenzivní, několikaleté práce se systémem čaker. 

Datum: 7.10., 14.10., 21.10., 4.11.

Kde: Centrum setkávání, Neplachova 1, České Budějovice

Čas: 9 - 11hod

Cena: 550 Kč každá přednáška, 2.000 Kč za celý cyklus

Rezervace nutná na: buď mobil 737466004 nebo mailem jana.skalicka@post.cz

Lektor: Jana Skalička

Děti vezměte s sebou, jsou vítány

Červený stan

Ženská skupina

Všechny starověké kultury znaly shromáždění žen a ženské ceremonie provázené rituály. Na těchto shromážděních starší ženy (šamanky/čarodějky) učily a iniciovaly ty mladší. Moderní život tyto rituály upozadil a každá si tak hledáme své vlastní cesty, jak se sžít se svým tělem, duší a podstatou. Pojďme po vzoru strarých kultur tato potkání znovu obnovit, učit se jedna od druhé, potkávat se a sdílet.
Co můžete očekávat od Červeného stanu?
Během pravidelných setkání se ponoříme do kvalit ženské energie, budeme rozvíjet a pečovat o naši ženskou stránku a vyrovnávat tím mužsky orientovaný životní styl, ve kterém často žijeme. Budeme sdílet, užívat si společnosti ostatních žen, rozvíjet náš ženský potenciál a rozvíjet vše, co souvisí s  ženstvím.

ČERVENÝ STAN POŘÁDÁM NA 2 MÍSTECH V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

KDE: ČESKÉ BUDĚJOVICE, Think Yoga, Krajinská 34
KDY: vždy pátek 18.30. - 20.30 hod, pravidelně jednou za 14 dní,
začínáme 9.2. a končíme 15.6.2018, celkem 10 setkání
CENA: 3000 Kč (celý cyklus), pro vaší rezervaci je potřeba zaplatit nevratnou zálohu 1000 Kč do 31.1. na recepci
v Think Yoga. Zbylou částku zaplatíte na prvním setkání. Je možné přijít na jednotlivá setkání, kdy
každý večer stojí 450 Kč
CYKLUS 10 večerů
1. a 2. Vracím se naplno ke své přirozenosti - spontánnost, hravost, živost, nevinnost (23.2. a 9.3.)
3. Moje zdravé hranice a jak je žít ve vnějším světě (23.3.)
4. Pět živlů a smyslů v nás (6.4.)
5. Sebeláska a sebe přijetí (20.4.)
6. Síla ženy (4.5.)
7. Jak funguje ženská intuice a jak jí vnést do života (18.5.)
8. Ženská sexualita (1.6.)
9. Taneční rituál (15.6.)
10. Večer plný otázek a odpovědí (datum bude upřesněn)

KDE: ČESKÉ BUDĚJOVICE, Centrum setkávání, Neplachova 1
KDY: vždy středa 21.2. (úvodní večer),cyklus 8 setkání - 21.3., 28.3., 18.4.,
2.5., 16.5., 30.5., 6.6., 20.6. 2018
CENA: 2400 Kč ( celý cyklus), 150 Kč (úvodní večer), pro vaší rezervaci je potřeba zaplatit nevratnou zálohu 1000 Kč do 12.2.2018 na účet: 2900532757/2010 a přihlásit se mailem na jana.skalicka@post.cz. Zbylou částku zaplatíte na prvním setkání. Je možné přijít i na jednotlivá setkání, kdy každý večer stojí 450 Kč
Úvodní večer
Seznámení s konceptem Červeného stanu. Povím vám něco o své cestě, proč jsem vytvořila program Červený stan, proč považuji práci se ženami za důležitou a čím vás chci v následujících 8 setkáních provést. V rámci večera bude i ukázka mé práce. Pokud se chcete úvodního večera zúčastnit, prosím pošlete mail na jana.skalicka@post.cz
Cyklus osmi setkání
Žena v partnerství:
1. Jaké vztahy tvořím a proč (21.3.)
2. Vnitřní muž a žena a jejich hra ve vztazích (28.3.)
3. Moje role ve vztazích (18.4.)
Ženské kvality:
1. O čem je naše srdce (16.5.)
2. Podmiňování v lásce (30.5.)
Esence:
1. Jak na radost (6.6.)
2. Jak zacházíme se svou sílou (20.6.)
3. Vnitřní dítě jako zdroj naší esence (datum bude upřesněno)

CESTA ZA NAŠIMI DARY

Rozvojový work-shop

Dva volně navazující semináře jsou určeny pro ty, kteří hledají svůj potenciál, kteří se chtějí přiblížit svým vlastním darům a talentům.  

Co si odnesete: já jsem si kdysi dávno odnesl něco, co nazývám "svůj vlastní obraz". Poznal jsem mlhu, kterou jsem nosil stále před očima a která mi nedovolovala uvidět co jsem vlastně zač. Zjistil jsem, že si vybírám v životě cesty, které jsou pro můj potenciál krkolomné, neschůdné a zbytečné. Objevil jsem svoje talenty, které jsem nikdy nevnímal a přesto byly stále se mnou a posílil jejich účast v mém životě. Začal jsem žít svůj opravdový potenciál a spojil se s ním. Od té doby to předávám dál. 

Devět lupičů a jeden Mudrc

Každý z nás to zná. Chceme se radovat, učit se, postupovat v zaměstnání, milovat a žít a něco nám říká neumíš dost, ostatní jsou lepší, s tím ti nikdo nepomůže, kdyby to šlo, tak bys to udělal, ale ......, bude lepší s tím nezačínat. Je to hlas Vnitřního soudce a jeho devíti pomocníků, lupičů naší energie, lupičů našich talentů a darů, lupičů našeho potenciálu. A je jedno jestli nás nenechají se seznámit s dívkou našeho srdce, promluvit na poradě v práci nebo nás nenechají vykročit směrem, kterým nás to táhne. V prvním díle za našimi talenty se budeme učit rozpoznávat hlas Vnitřního soudce, jeh pomocníků devíti lupičů a vzbudíme a posílíme Mudrce. Vnitřní moudrost, která je sice vždy s námi, ale ne vždy ji slyšíme nebo necháme promluvit.

Moje dary, moje talenty

Po té, co poznáme překážky, které nás oddělují od hlasu Mudrce, začneme objevovat sami sebe v rovině našich darů a talentů. Mudrc bude velmi důležitým spojencem na naší cestě, na které poznáme svoje talenty, svoje dary, svou esenci, se kterou se můžeme spojit. Naše talenty potom můžeme vždy pozvat do našeho života a s jejich pomocí můžeme dělat nová rozhodnutí v mnoha oblastech pracovních i životních.

Co budeme dělat:

  • Poznávat a zvědomovat hlasy lupičů a jejich sílu (Vnitřní Soudce)
  • Posilovat naší vnitřní moudrost a naučíme se jí používat pro změnu v životě
  • Jednoduchými cvičeními začneme poznávat náš vlastní potenciál v podobě našich talentů a darů
  • Posílíme naše talenty a uvidíme více z našeho opravdového potenciálu
  • Do života si odnesete jednoduchý návod jak se podívat na svůj život nebo na složité situace z jiné, tvůrčí perspektivy

Co s sebou:

  • Pohodlné oblečení
  • Psací potřeby a zápisník, barevné tužky
  • Ti z vás, kteří si budou chtít udělat pohodlí na koberci, vezměte si s sebou něco pod sebe - karimatku, meditační polštářek, deku ...... cokoli (důležité je, abyste se cítili pohodlně)

Jeden nebo dva víkendy: každý ze seminářů se zabývá uceleným tématem. Pokud Vás zaujme jen jedno z témat je samozřejmě možné absolvovat jen jeden ze seminářů., ale doporučuji absolvovat oba.

Cena: 

Přihláška: mailem na konstelacecb@seznam.cz nebo klikněte na záložku termíny, na "přihlásit" a vyplňte formulář. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000,- CZK na 2000573326/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno..

Vytvořte si webové stránky zdarma!