Semináře

CESTA ZA NAŠIMI DARY

Dva volně navazující semináře jsou určeny pro ty, kteří hledají svůj potenciál, kteří se chtějí přiblížit svým vlastním darům a talentům. 

Co si odnesete: já jsem si kdysi dávno odnesl něco, co nazývám "svůj vlastní obraz". Poznal jsem mlhu, kterou jsem nosil stále před očima a která mi nedovolovala uvidět co jsem vlastně zač. Zjistil jsem, že si vybírám v životě cesty, které jsou pro můj potenciál krkolomné, neschůdné a zbytečné. Objevil jsem svoje talenty, které jsem nikdy nevnímal a přesto byly stále se mnou a posílil jejich účast v mém životě. Začal jsem žít svůj opravdový potenciál a spojil se s ním. Od té doby to předávám dál.

Devět lupičů a jeden Mudrc

Každý z nás to zná. Chceme se radovat, učit se, postupovat v zaměstnání, milovat a žít a něco nám říká neumíš dost, ostatní jsou lepší, s tím ti nikdo nepomůže, kdyby to šlo, tak bys to udělal, ale ......, bude lepší s tím nezačínat. Je to hlas Vnitřního soudce a jeho devíti pomocníků, lupičů naší energie, lupičů našich talentů a darů, lupičů našeho potenciálu. A je jedno jestli nás nenechají se seznámit s dívkou našeho srdce, promluvit na poradě v práci nebo nás nenechají vykročit směrem, kterým nás to táhne. V prvním díle za našimi talenty se budeme učit rozpoznávat hlas Vnitřního soudce, jeh pomocníků devíti lupičů a vzbudíme a posílíme Mudrce. Vnitřní moudrost, která je sice vždy s námi, ale ne vždy ji slyšíme nebo necháme promluvit.

Moje dary, moje talenty 

Po té, co poznáme překážky, které nás oddělují od hlasu Mudrce, začneme objevovat sami sebe v rovině našich darů a talentů. Mudrc bude velmi důležitým spojencem na naší cestě, na které poznáme svoje talenty, svoje dary, svou esenci, se kterou se můžeme spojit. Naše talenty potom můžeme vždy pozvat do našeho života a s jejich pomocí můžeme dělat nová rozhodnutí v mnoha oblastech pracovních i životních.

Co budeme dělat:

  • Poznávat a zvědomovat hlasy lupičů a jejich sílu (Vnitřní Soudce)
  • Posilovat naší vnitřní moudrost a naučíme se jí používat pro změnu v životě
  • Jednoduchými cvičeními začneme poznávat náš vlastní potenciál v podobě našich talentů a darů
  • Posílíme naše talenty a uvidíme více z našeho opravdového potenciálu
  • Do života si odnesete jednoduchý návod jak se podívat na svůj život nebo na složité situace z jiné, tvůrčí perspektivy

Co s sebou:

  • Pohodlné oblečení
  • Psací potřeby a zápisník, barevné tužky
  • Ti z vás, kteří si budou chtít udělat pohodlí na koberci, vezměte si s sebou něco pod sebe - karimatku, meditační polštářek, deku ...... cokoli (důležité je, abyste se cítili pohodlně)

Jeden nebo dva víkendy: každý ze seminářů se zabývá uceleným tématem. Pokud Vás zaujme jen jedno z témat je samozřejmě možné absolvovat jen jeden ze seminářů., ale doporučuji absolvovat oba.

Cena: 2.600,- CZK za každý víkend, záloha nutná

Přihláška: mailem na konstelacecb@seznam.cz nebo klikněte na záložku termíny, na "přihlásit" a vyplňte formulář. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000,- CZK na 2000573326/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno..

Vytvořte si webové stránky zdarma!